Image layer

Image layer

Image layer

Aplikacja mobilna "Moje szkolenia"

Data publikacji: 2017-10-25

Aplikacja mobilna "Moje szkolenia" już gotowa do używania na Państwa telefonach komórkowych z Systemem Android. Od dziś zarządzanie szkoleniami w naszych ośrodkach jest jeszcze wygodniejsze i niesie dla Państwa wiele dodatkowych korzyści.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji?

1. Mają Państwo dostęp do aktualnych informacji o szkoleniach organizowanych przez ośrodek FRDL z wybranego województwa i otrzymują powiadomienia o nowych tematach. Można wybrać tylko te kategorie szkoleń, którymi są Państwo najbardziej zainteresowani.

2. Zgłoszenie na szkolenie poprzez aplikację jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy wybrać odpowiedni temat i zatwierdzić szczegóły. Zgłoszenie jest gotowe!

3. Jesteśmy w stałym kontakcie za pomocą przycisku "Kliknij i dzwoń". Dodatkowo aplikacja jest połączona z Google Maps, gdzie wyświetla się lokalizacja ośrodka oraz bezpośredni telefon do biura. Aby zadzwonić wystarczy kliknąć.

4. I wreszcie NAGRODY, jednocześnie dla uczestnika szkolenia i całej organizacji! Punkty otrzymuje się już za instalację aplikacji i rejestrację na pierwsze szkolenie, a nawet polecenie szkolenia w mediach społecznościowych

5. Szczegóły punktacji:

  • instalacja aplikacji i rejestracja na pierwsze szkolenie - 50 punktów
  • udział w kolejnym szkoleniu - 20 punktów
  • polecenie szkolenia w mediach społecznościowych - 5 punktów

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play. Wystarczy wpisać "frdl szkolenia" i zainstalować.

Regulamin oraz instrukcja obsługi aplikacji do pobrania:

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl