Image layer

Image layer

Image layer

KUJAWSKO - POMORSKIE FORUM OŚWIATY SAMORZĄDOWEJ - 24.03.2017 R.

Data publikacji: 2017-03-30

Dnia 24.03.2017 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL odbyło się kolejne posiedzenie Forum Oświaty Samorządowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za uczestnictwo i obfitującą w cenne wnioski, burzliwą dyskusję.

Spotkanie poświęcone było budzącej ogromne zainteresowanie tematyce przygotowania arkuszy organizacyjnych szkół i przedszkoli na nowy rok szkolny 2017/2018.

Merytoryczną część poprowadziła ekspertka z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa oświatowego oraz organizacji i zarządzania oświatą.

Pani Trener w przystępny sposób poruszyła najbardziej frapujące aspekty tematu, dzięki czemu dyskusja podsumowująca obfitowała w cenne wnioski. Uczestnicy wyraźnie wyrazili potrzebę zorganizowania kolejnego spotkania w celu praktycznego przećwiczenia tematu dotyczącego tworzenia arkuszy organizacyjnych po zmianie struktury szkół samorządowych. Dlatego też w ramach uzupełniania i rozszerzenia poprzedniego spotkania, już teraz możemy Państwa zaprosić do udziału w kolejnym Forum, które odbędzie się w formie warsztatów 11.04.2017 r.

Podczas spotkania został przyjęty regulamin forum uwzględniające zgłoszone wnioski oraz powołany został tymczasowy Zarząd Forum w składzie:

  • Ewa Bąk
  • Danuta Bulinska
  • Agnieszka Muziewicz

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a przede wszystkim do wstąpienia w poczet członków Forum – dokumenty członkowskie znajdują się w zakładce FORUM OŚWIATY: http://bydgoszcz-frdl.pl/fora/forum-oswiaty

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl