Image layer

Image layer

Image layer

Kujawsko-Pomorskie Forum Sekretarzy 01.12.2016 r.

Data publikacji: 2016-12-06

Galeria zdjęć:

1 grudnia br. w Toruniu, odbyło się kolejne spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy. Tematyka zorientowana wokół: prawa pracy w samorządzie po ostatnich zmianach ustawowych z omówieniem roli i pozycji Sekretarza, przyjęta została z ogromnym zainteresowaniem czego dowodem była duża frekwencja. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.

W trakcie Forum, szczególnie dużym echem wśród zgromadzonych odbił się temat dotyczący naboru kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze.  Wszelkie wątpliwości zgromadzonych rozwiał nasz ekspert – wieloletni pracownik administracji rządowej i samorządowej, obecnie Dyrektor Wydziału Organizacyjnego.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu praktycznych umiejętności Pani trener sprawnie i jasno nakreśliła sposoby rozwiązywania sytuacji problemowych.

Kolejne spotkanie Forum Sekretarzy zaplanowano na I kwartał 2017 roku, tematyka oscylować będzie wokół zagadnień kontroli zarządczej. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a przede wszystkim do wstąpienia w poczet członków Forum – dokumenty członkowskie i aktualności z Forum znajdują się w zakładce FORUM SEKRETARZY.


 

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl