Image layer

Image layer

Image layer

Kujawsko-Pomorskie Forum Sekretarzy 14.02.2018

Data publikacji: 2018-02-15

Galeria zdjęć:

Dnia 14 lutego br. odbyło się kolejne spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy. Posiedzenie miało miejsce w bibliotece - Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu i zgromadziło szerokie grono uczestników.

W części spraw bieżących Forum przybliżony został projekt FRDL w ramach poddziałania 2.1 POWER: „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów - szkolenia i doradztwo dla JST w woj. kujawsko-pomorskim”. Zaprezentowane zostało również nowe narzędzie do zapisów na nasze szkolenia, jakim jest aplikacja mobilna „Moje szkolenia”. Ponadto zebrani zostali zaproszeni na nadchodzące wydarzenie - Krajowy Kongres Forów Sekretarzy, który odbędzie się 14-15 maja br. w Gdyni.

Główna część Forum natomiast została poświęcona zagadnieniu prawidłowego wypełniania oświadczeń majątkowych pracowników samorządowych, w tym w świetle nowej  ustawy o jawności życia publicznego. Prelegentka objaśniła jak prawidłowo wypełniać oświadczenia majątkowe oraz zwróciła uwagę na najczęstsze kwestie problemowe, pojawiające się w procesie ich składania oraz analizy.

Forum jak zwykle było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, dotyczących ważnych problemowych tematów. W gronie Członków Forum powitaliśmy również nowych Sekretarzy. Mamy nadzieję, że szeregi Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy zasilać będzie coraz więcej osób. Cieszymy się z wysokiej frekwencji na wczorajszym spotkaniu, za co serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym.

Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły serdecznie zachęcamy do wstąpienia w poczet członków Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy. Dokumenty członkowskie znajdują się w zakładce Forum Sekretarzy.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 26 marca, a którego tematem wiodącym będą nadchodzące zmiany w zakresie ochrony danych osobowych.

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl