Image layer

Image layer

Image layer

SZKOLENIA ONLINE I WEBINARIA FRDL

Data publikacji: 2020-03-17

Ze względu na zaistniałą sytuację występującego w kraju zagrożenia epidemiologicznego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego zachęca do wzięcia udziału w szkoleniach online. Od przyszłego tygodnia rusza cykl szkoleń online w formie webinariów. Ponieważ formuła webinariów zakłada prezentowanie przez trenera treści na żywo (trener oraz wyświetlane przez niego materiały takie jak prezentacja, filmy, dokumenty będą widoczne za pomocą transmitowanego obrazu), zatem będzie możliwość zadawania pytań na czacie lub porozumienia się z innymi uczestnikami w czasie rzeczywisty.

Korzystanie z naszych webinariów jest bardzo proste. Platforma, na której odbywa się webinarium, jest dostępna bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, np. Google Chrome lub inną. Potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu (kamera i mikrofon nie są konieczne). Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z naszego webinarium proponujemy sprawdzenie przed szkoleniem połączenia krok po kroku wspólnie z pracownikiem naszego Ośrodka. Po odbytym szkoleniu otrzymają Państwo mailem materiały szkoleniowe a certyfikat ukończenia szkolenia zostanie przesłany, w zależności od Państwa preferencji, pocztą lub mailem.

Nasze szkolenia on-line wyróżnia to, że prowadzone są z najlepszymi trenerami, ekspertami, praktykami, z którymi Fundacja współpracuje od lat. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych szkoleń online:

24.03.2020    Prawo pracy wobec rozwiązań kryzysowych związanych z chorobami zakaźnymi

27.03.2020    Zadania gmin związane z obsługą CEIDG. Nowe regulacje obowiązujące od 2020 r.

30.03.2020  Arkusze organizacyjne szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2020/2021. Planowanie, finansowanie, nadzorowanie oraz inne najistotniejsze zmiany w przepisach.

31-01.04.2020    Kurs: Specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

02.04.2020   Kontrola i zwrot dotacji udzielonych przez samorząd terytorialny organizacjom pozarządowym w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

06.04.2020    Oświadczenia majątkowe w praktyce JST

07.04.2020    Podatek VAT - aktualne problemy

 

To tylko niektóre propozycje tematyczne. Więcej szkoleń oraz szczegóły dostępne są w zakładce szkoleń w kategorii SZKOLENIA ONLINE I WEBINARIA.

                  

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl