Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

Życzenia FRDL
17 GRU 2015

Życzenia Świąteczne


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku serdeczne życzenia składa zespół Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL.


Dwudziestolecie Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL
11 LIS 2015

Dwudziestolecie Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL


12.10.2015 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Jaka strategia w samorządzie? Jaka strategia dla samorządu?”.

Konferencja, zorganizowana z okazji dwudziestolecia Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL,miała na celu podzielenie się doświadczeniami oraz wymianę dobrych praktyk pomiędzy przedstawicielami JST wszystkich szczebli w zakresie zarządzania strategicznego, planowania rozwoju i tworzenia strategii w tym zakresie. W uroczystości wzięło udział ponad 50 przedstawicieli lokalnych samorządów, administracji publicznej, jak również eksperci zajmujący się tematyką zarządzania rozwojem, a także zaproszeni goście.


Konferencja „Współpraca finansowa samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych: problemy, r
11 LIS 2015

Konferencja Współpraca finansowa samorządów terytorialnych i organizacji.


Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej jako Lider projektu wraz z Małopolską Szkołą Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz FRDL zapraszają na konferencję. 

Konferencja pn. „Współpraca finansowa samorządów terytorialnych i organizacji pozarządowych: problemy, rozwiązania, rekomendacje” odbędzie się w czwartek 5 listopada 2015 r. w Krakowie, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22A.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione problemy i wyzwania związane z mechanizmami finansowania działalności pożytku publicznego, a także rekomendacje dotyczące stosowania poszczególnych instrumentów.


Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl