Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

24 WRZ 2019

Dyżur telefoniczny koordynatora Waldemara Kochańskiegp


Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 24.09 kontakt telefoniczy z koordynatorem Waldemarem Kochańskim jest niemożliwy ze względu na wyjazd służbowy.

Możliwość kontaktu od 1.10.2019r.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą niedogodność


05 WRZ 2019

„Dziecko pod opieką – idziemy do pracy”


Szanowni Państwo!!!

Na wstępie chcemy Państwa przeprosić za zaistniałą sytuację finansową w projekcie „Dziecko pod opieką – idziemy do pracy” i opóźnienia w wypłacaniu przez Fundację, refundacji - opłat za opiekę nad dziećmi do 3 lat.

Obecnie weryfikowany jest wniosek za okres - 3 kwartał 2018 roku. Opóźnienia wynikają z powodów organizacyjnych oraz merytorycznych leżących po stronie Fundacji oraz Urzędu Marszałkowskiego.       Do dnia 02.09.2019 r. dokumenty wraz z stosownymi wyjaśnieniami zostały złożone w Urzędzie Marszałkowskim i oczekują w kolejności zgodnie z panującymi zasadami rozliczeń wniosków o płatność na analizę i akceptację. Prognozowany termin wypłaty transzy do końca października 2019 r. Po otrzymaniu środków Fundacja niezwłocznie dokona wypłat bieżących i zaległych zobowiązań wobec Państwa zgodnie z przesłanymi dokumentami.

Pomimo braku środków finansowych z naszej strony dokładamy wszelkich starań by Państwa dokumenty były przygotowane do zrealizowania wypłaty środków.

Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie oraz zapewniamy, że wypłaty Państwa zaległości nie są   w żaden sposób zagrożone tylko opóźnione w czasie.

Waldemar Kochański  Koordynator Projektu                                                             

Robert Żarkowski Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Biura Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej


05 WRZ 2019

„Dziecko pod opieką – To Twój czas na pracę”


Szanowni Państwo!!!

Na wstępie chcemy Państwa przeprosić za zaistniałą sytuację finansową w projekcie „Dziecko pod opieką – To Twój czas na pracę” i opóźnienia w wypłacaniu przez Fundację, refundacji - opłat za opiekę nad dziećmi do 3 lat.

Obecnie weryfikowany jest wniosek za okres - 4 kwartał 2018 roku. Opóźnienia wynikają z powodów organizacyjnych oraz merytorycznych leżących po stronie Fundacji oraz Urzędu Marszałkowskiego.      Do dnia 02.09.2019 r. dokumenty wraz z stosownymi wyjaśnieniami zostały złożone w Urzędzie Marszałkowskim i oczekują w kolejności zgodnie z panującymi zasadami rozliczeń wniosków o płatność na analizę i akceptację. Prognozowany termin wypłaty transzy do końca listopada 2019 r.Po otrzymaniu środków Fundacja niezwłocznie dokona wypłat bieżących i zaległych zobowiązań wobec Państwa zgodnie z przesłanymi dokumentami.

Pomimo braku środków finansowych z naszej strony dokładamy wszelkich starań by Państwa dokumenty były przygotowane do zrealizowania wypłaty środków.

Prosimy Państwa o cierpliwość i zrozumienie oraz zapewniamy, że wypłaty Państwa zaległości nie są   w żaden sposób zagrożone tylko opóźnione. 

Waldemar Kochański  Koordynator Projektu                                                                                                                                                                Robert Żarkowski Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Biura Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej


Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl