Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

24 KWI 2017

AKADEMIA PRZYWÓDZTWA POLSKICH LIDERÓW SAMORZĄDOWYCH


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej  wraz z Radą Europy - jednostką Centre of Expertise for Local Government Reform, z przyjemnością informuje o kolejnej odsłonie Akademii Przywództwa ogólnopolskiego certyfikowanego programu edukacyjnego skierowanego do liderów samorządowych, którzy pragną podwyższać swoje kompetencje w zakresie rozwoju lokalnych społeczności.


20 KWI 2017

PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA PROJEKT DZIECKO POD OPIEKĄ - CZAS NA PRACĘ


Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL  informuje, że ruszył dodatkowy, uzupełniający nabór do Projektu Dziecko pod opieką – czas na pracę, skierowanego do osób przebywających na urlopach macierzyńskich/rodzicielskich/wychowawczych lub pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo).


13 KWI 2017

Kujawsko-Pomorskie Forum Oświaty 11.04.2017


Informujemy, że dnia 11 kwietnia br. odbyło się kolejne Kujawsko-Pomorskiego Forum Oświaty Samorządowej. Spotkanie było kontynuacją poprzedniego, a jego tematyka  dotyczyła praktycznych aspektów opracowywania arkuszy organizacyjnych szkół i przedszkoli na nowy rok szkolny 2017/2018. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział oraz podzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami.


Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl