Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

15 STY 2016

Konwent Burmistrzów Województwa Kujawsko-Pomorskiego


Podczas III posiedzenia Konwentu Burmistrzów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, mieliśmy zaszczyt wygłosić prelekcje nt. Roli, zadań i działań Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w województwie kujawsko-pomorskim.

http://bydgoszcz.tvp.pl/23592231/konwent-burmistrzow-zaczal-wspolprace-z-nowym-wojewoda


Życzenia FRDL
17 GRU 2015

Życzenia Świąteczne


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku serdeczne życzenia składa zespół Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL.


Dwudziestolecie Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL
11 LIS 2015

Dwudziestolecie Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL


12.10.2015 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Jaka strategia w samorządzie? Jaka strategia dla samorządu?”.

Konferencja, zorganizowana z okazji dwudziestolecia Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL,miała na celu podzielenie się doświadczeniami oraz wymianę dobrych praktyk pomiędzy przedstawicielami JST wszystkich szczebli w zakresie zarządzania strategicznego, planowania rozwoju i tworzenia strategii w tym zakresie. W uroczystości wzięło udział ponad 50 przedstawicieli lokalnych samorządów, administracji publicznej, jak również eksperci zajmujący się tematyką zarządzania rozwojem, a także zaproszeni goście.


Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl